Kabina prysznicowa REA Punto 90x90 kątowa
Zdjęcia 13 |
REA Punto 90x90 REA-K0867 |
|
Uchwyty z tworzywa ABS.
Paleta sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Punto 90x90 kątowa
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kabina prysznicowa Rea Punto 90x90 cm black | 969 zł |
Kabina prysznicowa PUNTO BLACK Czarna 90x90 Rea Przesuwna | 856 zł |
Kabina Prysznicowa Przesuwna Czarna Punto 90x90 | 969 zł |
REA-K4801 Punto Black Kabina bez brodzika 900x900x1900 szkło transparent | 889 zł |
Rea Kabina prysznicowa Rea Punto 90x90 Czarna | 889 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje REA Punto
Ceny na REA Punto |
---|---|---|---|---|
REA Punto 80x80 kątowa | od 769 zł | 10 oferty | ||
REA Punto 90x90 kątowa | od 856 zł | 12 oferty | ||
REA Punto 100x80 lewa / prawa | od 799 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →