Kabina prysznicowa Deante Funkia KYP 90x90
Zdjęcia 3 |
Deante Funkia KYP X53K 80x8090x90 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Funkia KYP 90x90
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Kabina prysznicowa Deante Funkia 90x170 półokrągła uniwersalna chro | 1 049 zł |
Deante Funkia 90 cm czteroszybowa niska kabina półokrągła | 1 399 zł |
Kabina półokrągła 90x170 Deante FUNKIA KYP 653K szkło szronione | 1 399 zł |
Deante Kabina prysznicowa półokrągła 90x90 cm - wysokość 170 cm KYP653K | 1 189 zł |
Deante Funkia Chrom 90x90 KYP653K | 976 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości kabiny prysznicowej Deante Funkia KYP X53K:
- Paleta sprzedawana osobno
- Kolor profilu - chrom
- art. KYP 453K - kolor szkła: grafit
- art. KYP 653K - kolor szkła: mat
Modyfikacje Deante Funkia KYP
Ceny na Deante Funkia KYP |
---|---|---|---|---|
Deante Funkia KYP 80x80 | od 999 zł | 7 oferty | ||
Deante Funkia KYP 90x90 | od 976 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →