Brodzik Deante Standard New KTA 054B
Deante Standard New KTA 054B |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Standard New KTA 054B
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Brodzik półokrągły Deante Funkia 80x80 biały akryl KTA054B | 469 zł |
Brodzik Deante Funkia 80cm półokrągły | 599 zł |
Brodzik półokrągły 80x80 Deante STANDARD NEW KTA 054B | 467 zł |
DEANTE KTA 054B Brodzik akrylowy półokrągły 80 cm | 508 zł |
Deante Standard New Brodzik półokrągły 80 cm KTA 054B | 510 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →