Душовий піддон Deante Cubic KTK 052B
Фото 3 |
Deante Cubic KTK 052B 80x80 см90x90 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Cubic KTK 052B
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DEANTE Brodzik pięciokątny Deante Cubic 80x80 biały akryl KTK052B | 569 zł |
Brodzik Deante Cubic 80cm półokrągły | 549 zł |
Brodzik półokrągły 80x80 płaski Deante CUBIC KTK 052B | 649 zł |
Модификації Deante Cubic KTK 052B
Ціни на Deante Cubic KTK 052B |
---|---|---|---|---|
Deante Cubic KTK 052B | від 549 zł | 3 пропозиції | ||
Deante Cubic KTK 051B | від 509 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →