Душовий піддон Deante Standard New KTA 053B
Deante Standard New KTA 053B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Standard New KTA 053B
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DEANTE Brodzik półokrągły Deante Funkia 90x90 biały akryl KTA053B | 499 zł |
Brodzik Deante Funkia 90cm półokrągły | 599 zł |
Brodzik półokrągły 90x90 Deante STANDARD NEW KTA 053B | 599 zł |
DEANTE KTA 053B Brodzik akrylowy półokrągły 90 cm | 508 zł |
Deante Standard New Brodzik półokrągły 90 cm KTA 053B | 689 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →