Brodzik Deante Cubic KTK 052B
Zdjęcia 3 |
Deante Cubic KTK 052B 80x80 cm90x90 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Cubic KTK 052B
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Brodzik pięciokątny Deante Cubic 80x80 biały akryl KTK052B | 569 zł |
Brodzik Deante Cubic 80cm półokrągły | 549 zł |
Brodzik półokrągły 80x80 płaski Deante CUBIC KTK 052B | 649 zł |
Modyfikacje Deante Cubic KTK 052B
Ceny na Deante Cubic KTK 052B |
---|---|---|---|---|
Deante Cubic KTK 052B | od 549 zł | 3 oferty | ||
Deante Cubic KTK 051B | od 509 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →