Brodzik Deante Cubic KTK 051B
Zdjęcia 3 |
Deante Cubic KTK 051B 80x80 cm90x90 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Cubic KTK 051B
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Brodzik półokrągły Deante Cubic 90x90 biały akryl KTK051B | 609 zł |
Brodzik prysznicowy półokrągły Deante Cubic Premium 90x90 cm a | 599 zł |
Brodzik Deante Cubic półokrągły narożny 90 cm x 90 cm (KTK051B) | 509 zł |
Brodzik półokrągły 90x90 płaski Deante CUBIC KTK 051B | 699 zł |
Modyfikacje Deante Cubic KTK 051B
Ceny na Deante Cubic KTK 051B |
---|---|---|---|---|
Deante Cubic KTK 052B | od 549 zł | 3 oferty | ||
Deante Cubic KTK 051B | od 509 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →