Brodzik Deante Cubic KTK 041B
Zdjęcia 8 |
Deante Cubic KTK 041B |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Cubic KTK 041B
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Brodzik kwadratowy Deante Cubic 90x90 biały akryl KTK041B | 589 zł |
Brodzik akrylowy Deante Cubic 90cm kwadratowy | 579 zł |
Brodzik kwadratowy 90x90 płaski Deante CUBIC KTK 041B | 479 zł |
Deante Brodzik akrylowy kwadratowy 90x90 cm KTK041B | 577 zł |
Modyfikacje Deante Cubic KTK 041B
Ceny na Deante Cubic KTK 041B |
---|---|---|---|---|
Deante Cubic KTK 042B | od 465 zł | 8 oferty | ||
Deante Cubic KTK 041B | od 577 zł | 4 oferty | ||
Deante Cubic KTK 046B | od 635 zł | 5 oferty | ||
Deante Cubic KTK 045B | od 678 zł | 6 oferty | ||
Deante Cubic KTK 044B | od 763 zł | 7 oferty | ||
Deante Cubic KTK 043B | od 780 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →