Brodzik Deante Correo KQR A41B
Zdjęcia 40 |
Deante Correo KQR A41B |
|
Kompozyt granitowy, z którego wykonana jest taca, jest odporny na uderzenia, wysokie temperatury, odbarwienia, szok termiczny oraz posiada właściwości hydrofobowe.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Correo KQR A41B
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Brodzik kwadratowy Deante Correo 90x90 biały granit KQRA41B | 1 099 zł |
Brodzik granitowy Deante Correo czarny mat 90cm kwadratowy | 1 049 zł |
Brodzik granitowy Deante Correo KQRN41B | 959 zł |
Brodzik Deante Deante Correo Brodzik kwadratowy 90 cm | 971 zł |
Brodzik granitowy kwadratowy 90 Deante CORREO KQR S41B szary metalik | 869 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Deante Correo KQR A41B
Ceny na Deante Correo KQR A41B |
---|---|---|---|---|
Deante Correo KQR A42B | od 848 zł | 8 oferty | ||
Deante Correo KQR A71B | od 848 zł | 8 oferty | ||
Deante Correo KQR A41B | od 869 zł | 29 oferty | ||
Deante Correo KQR A75B | od 933 zł | 8 oferty | ||
Deante Correo KQR A46B | od 935 zł | 29 oferty | ||
Deante Correo KQR A45B | od 951 zł | 28 oferty | ||
Deante Correo KQR A73B | od 1 103 zł | 8 oferty | ||
Deante Correo KQR A44B | od 905 zł | 29 oferty | ||
Deante Correo KQR A43B | od 905 zł | 25 oferty | ||
Deante Correo KQR A48B | od 1 283 zł | 24 oferty | ||
Deante Correo KQR A47B | od 1 324 zł | 27 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →