Brodzik Deante Cubic KTK 042B
Zdjęcia 8 |
Deante Cubic KTK 042B |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Cubic KTK 042B
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Brodzik kwadratowy Deante Cubic 80x80 biały akryl KTK042B | 569 zł |
Brodzik akrylowy Deante Cubic 80cm kwadratowy | 549 zł |
Brodzik kwadratowy 80x80 płaski Deante CUBIC KTK 042B | 649 zł |
Modyfikacje Deante Cubic KTK 042B
Ceny na Deante Cubic KTK 042B |
---|---|---|---|---|
Deante Cubic KTK 042B | od 549 zł | 3 oferty | ||
Deante Cubic KTK 041B | od 479 zł | 3 oferty | ||
Deante Cubic KTK 046B | od 637 zł | 3 oferty | ||
Deante Cubic KTK 045B | od 679 zł | 4 oferty | ||
Deante Cubic KTK 044B | od 763 zł | 7 oferty | ||
Deante Cubic KTK 043B | od 780 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →