Brodzik Deante Standard Plus II KTU 032B
Deante Standard Plus II KTU 032B |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Standard Plus II KTU 032B
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Brodzik półokrągły Deante Standard Plus II 80x80 biały akryl KTU032 | 569 zł |
Brodzik Deante Standard Plus II 80cm półokrągły | 669 zł |
Brodzik Deante Plus półokrągły narożny 80 cm x 80 cm (KTU032B) | 665 zł |
Brodzik półokrągły 80x80 Deante STANDARD PLUS II KTU 032B | 649 zł |
DEANTE KTU 032B Brodzik akrylowy półokrągły 80 cm | 550 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →