Brodzik Kolo First XBN1690
Zdjęcia 2 |
Kolo First XBN1690 80x80 cm90x90 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kolo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kolo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kolo First XBN1690
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Koło Brodzik Prostokątny Koło First 90X90X16,5 Biały Xbn1690000 | 639 zł |
Brodzik FIRST półokrągły 90 cm | 593 zł |
Brodzik do kabiny prysznicowej First 90 x 90 cm Koło | 599 zł |
KOŁO XBN1690000 FIRST Brodzik akrylowy półokrągły ze zintegrowaną obudową | 525 zł |
Modyfikacje Kolo First XBN1690
Ceny na Kolo First XBN1690 |
---|---|---|---|---|
Kolo First XBN1680 | od 524 zł | 4 oferty | ||
Kolo First XBN1690 | od 525 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →