Brodzik Deante Deep KTD 042B
Zdjęcia 3 |
Deante Deep KTD 042B 80x80 cm90x90 cm |
|
Może pełnić funkcję kąpieli podczas kąpieli najmniejszych dzieci.
Brodzik jest kompatybilny z syfonem art. NHC_025C lub półsyfon art. NHC_620K.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Deep KTD 042B
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Brodzik półokrągły Deante Deep 80x80 biały akryl KTD042B | 649 zł |
Brodzik Deante Deep 80cm półokrągły | 749 zł |
Brodzik Deante Deep kwadratowy 80 cm x 80 cm (KTD042B) | 637 zł |
Brodzik półokrągły 80x80 Deante DEEP KTD 042B | 749 zł |
DEANTE KTD 042B Brodzik akrylowy półokrągły 80x80 cm - głęboki | 635 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Deante Deep KTD 042B
Ceny na Deante Deep KTD 042B |
---|---|---|---|---|
Deante Deep KTD 042B | od 635 zł | 8 oferty | ||
Deante Deep KTD 041B | od 661 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →