Brodzik Deante Cubic KTK 046B
Zdjęcia 8 |
Deante Cubic KTK 046B |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Cubic KTK 046B
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Brodzik prostokątny Deante Cubic 100x80 biały KTK046B | 659 zł |
Brodzik prostokątny Deante Cubic biały akryl 1000 x 800 mm KTK 046B | 749 zł |
Deante Brodzik akrylowy prostokątny 100x80 cm | 637 zł |
Modyfikacje Deante Cubic KTK 046B
Ceny na Deante Cubic KTK 046B |
---|---|---|---|---|
Deante Cubic KTK 042B | od 549 zł | 3 oferty | ||
Deante Cubic KTK 041B | od 579 zł | 2 oferty | ||
Deante Cubic KTK 046B | od 637 zł | 3 oferty | ||
Deante Cubic KTK 045B | od 679 zł | 4 oferty | ||
Deante Cubic KTK 044B | od 763 zł | 7 oferty | ||
Deante Cubic KTK 043B | od 780 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →