Brodzik New Trendy Columbus B-0411
New Trendy Columbus B-0411 |
|
Dodatkowo jest wyposażona w panel do palety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy Columbus B-0411
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NEW TRENDY B-0411 NEW TRENDY B-0411 Brodzik COLUMBUS kwadratowy 80x80x14 g | 756 zł |
Brodzik kwadratowy 80x80 New Trendy Columbus B-0411 RABAT10WSKLEPIE | 756 zł |
New Trendy Columbus brodzik kwadratowy zintegrowany 80x80x14cm B-0411 | Da | 756 zł |
New Trendy Columbus Brodzik kwadratowy 80x80 cm biały B-0411 - odbiór osob | 756 zł |
Modyfikacje New Trendy Columbus B-0411
Ceny na New Trendy Columbus B-0411 |
---|---|---|---|---|
New Trendy Columbus B-0411 | od 756 zł | 4 oferty | ||
New Trendy Columbus B-0412 | od 830 zł | 5 oferty | ||
New Trendy Columbus B-0413 | od 961 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →