Brodzik New Trendy Nex B-0449
Zdjęcia 7 |
New Trendy Nex B-0449 80x80 cm90x90 cm |
|
Syfon sprzedawany osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy Nex B-0449
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Brodzik półokrągły New Trendy Nex 80x80x3,5 konglomerat biały B | 1 130 zł |
NEW TRENDY B-0449 Brodzik NEX konglomeratowy półokrągły R55 80x80x3,5 biał | 1 126 zł |
Brodzik półokrągły 80x80 konglomerat New Trendy Nex B-0449 RABAT10WSKLEPIE | 1 126 zł |
New Trendy Brodzik półokrągły New Trendy Nex 80x80x3,5 konglomerat beż str | 1 360 zł |
New Trendy Brodzik półokrągły New Trendy Nex 80x80x3,5 konglomerat antracy | 1 359 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje New Trendy Nex B-0449
Ceny na New Trendy Nex B-0449 |
---|---|---|---|---|
New Trendy Nex B-0449 | od 1 126 zł | 10 oferty | ||
New Trendy Nex B-0450 | od 1 407 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →