Brodzik New Trendy Nex B-0465
Wideo 1Zdjęcia 71 |
New Trendy Nex B-0465 |
|
Paletę można zamontować zlicowaną z podłogą, a także przyciąć na niestandardowe kształty i rozmiary. Odporna na ścieranie, odbarwienia, wstrząsy, zmiany temperatury i promieniowanie UV.
Syfon sprzedawany osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy Nex B-0465
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Brodzik prostokątny New Trendy Nex 140x90x3,5 konglomerat biały | 2 284 zł |
New Trendy Brodzik prostokątny New Trendy Nex 140x90x3,5 konglomerat antra | 2 329 zł |
New Trendy Brodzik prostokątny New Trendy Nex 140x90x3,5 konglomerat beż s | 2 335 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje New Trendy Nex B-0465
Ceny na New Trendy Nex B-0465 |
---|---|---|---|---|
New Trendy Nex B-0453 | od 1 229 zł | 3 oferty | ||
New Trendy Nex B-0456 | od 1 363 zł | 6 oferty | ||
New Trendy Nex B-0454 | od 1 619 zł | 2 oferty | ||
New Trendy Nex B-0457 | od 1 500 zł | 3 oferty | ||
New Trendy Nex B-0458 | od 1 664 zł | 3 oferty | ||
New Trendy Nex B-0455 | od 1 814 zł | 3 oferty | ||
New Trendy Nex B-0459 | od 1 630 zł | 3 oferty | ||
New Trendy Nex B-0460 | od 1 745 zł | 3 oferty | ||
New Trendy Nex B-0461 | od 1 875 zł | 2 oferty | ||
New Trendy Nex B-0462 | od 1 888 zł | 3 oferty | ||
New Trendy Nex B-0463 | od 2 209 zł | 3 oferty | ||
New Trendy Nex B-0464 | od 2 118 zł | 3 oferty | ||
New Trendy Nex B-0465 | od 2 284 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →