Brodzik New Trendy Angus B-0361
Zdjęcia 3 |
New Trendy Angus B-0361 80x80 cm90x90 cm |
|
Dodatkowo może być wyposażony w panel na paletę.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy Angus B-0361
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Brodzik Prostokątny New Trendy Angus 80X80 Biały Akryl B-0361 | 769 zł |
NEW TRENDY B-0361 NEW TRENDY B-0361 ANGUSsiedziskiem półokrągły bez panelu | 741 zł |
Brodzik półokrągły 80x80 Angus B-0361 New Trendy RABAT10WSKLEPIE | 741 zł |
New Trendy Angus brodzik półokrągły z siedziskiem 80x80x29 cm B-0361 | Dar | 736 zł |
New Trendy Angus Brodzik półokrągły 80x80x29 cm, biały B-0361 - odbiór oso | 741 zł |
Modyfikacje New Trendy Angus B-0361
Ceny na New Trendy Angus B-0361 |
---|---|---|---|---|
New Trendy Angus B-0361 | od 736 zł | 5 oferty | ||
New Trendy Angus B-0362 | od 784 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →