Brodzik New Trendy Artus B-0359
New Trendy Artus B-0359 80x80 cm90x90 cm |
|
Syfon sprzedawany osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy Artus B-0359
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Brodzik Prostokątny New Trendy Artus 80X80X21 Biały Akryl B-035 | 669 zł |
NEW TRENDY B-0359 ARTUS półokrągły bez panelu frontowego R55 80x80x21 gł. | 644 zł |
Brodzik półokrągły 80x80 Artus B-0359 New Trendy RABAT10WSKLEPIE | 644 zł |
New Trendy Artus brodzik półokrągły na stelażu 80x80x21 cm B-0359 | Darmow | 639 zł |
New Trendy Artus Brodzik półokrągły 80x80x21 cm, biały B-0359 - odbiór oso | 644 zł |
Modyfikacje New Trendy Artus B-0359
Ceny na New Trendy Artus B-0359 |
---|---|---|---|---|
New Trendy Artus B-0359 | od 639 zł | 5 oferty | ||
New Trendy Artus B-0360 | od 657 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →