Brodzik New Trendy Nex B-0453
Wideo 1Zdjęcia 8 |
New Trendy Nex B-0453 |
|
Syfon sprzedawany osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy Nex B-0453
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Brodzik kwadratowy New Trendy Nex 80x80x3,5 konglomerat biały B | 1 229 zł |
New Trendy Brodzik kwadratowy New Trendy Nex 80x80x3,5 konglomerat beż str | 1 355 zł |
New Trendy Brodzik kwadratowy New Trendy Nex 80x80x3,5 konglomerat antracy | 1 355 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje New Trendy Nex B-0453
Ceny na New Trendy Nex B-0453 |
---|---|---|---|---|
New Trendy Nex B-0453 | od 1 229 zł | 3 oferty | ||
New Trendy Nex B-0456 | od 1 363 zł | 6 oferty | ||
New Trendy Nex B-0454 | od 1 619 zł | 2 oferty | ||
New Trendy Nex B-0457 | od 1 500 zł | 3 oferty | ||
New Trendy Nex B-0458 | od 1 664 zł | 3 oferty | ||
New Trendy Nex B-0455 | od 1 814 zł | 3 oferty | ||
New Trendy Nex B-0459 | od 1 630 zł | 3 oferty | ||
New Trendy Nex B-0460 | od 1 745 zł | 3 oferty | ||
New Trendy Nex B-0461 | od 1 875 zł | 2 oferty | ||
New Trendy Nex B-0462 | od 1 888 zł | 3 oferty | ||
New Trendy Nex B-0463 | od 2 209 zł | 3 oferty | ||
New Trendy Nex B-0464 | od 2 118 zł | 3 oferty | ||
New Trendy Nex B-0465 | od 2 284 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →