Brodzik Radaway Delos C SDC0808 (SDC0808-01)
Zdjęcia 3 |
Radaway Delos C SDC0808 80x80 cm100x100 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Radaway 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Radaway.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Radaway Delos C SDC0808
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Radaway Twist DW+S Kabina prysznicowa 80x80 szkło przejrzyste + brodzik De | 2 979 zł |
Radaway Euphoria KDJ Kabina prysznicowa 80x80 lewa szkło przejrzyste + bro | 4 582 zł |
Radaway Euphoria KDJ Kabina prysznicowa 80x80 prawa szkło przejrzyste + br | 4 582 zł |
Radaway Espera KDD Kabina prysznicowa 80x80 szkło przejrzyste + brodzik De | 4 545 zł |
Modyfikacje Radaway Delos C SDC0808
Ceny na Radaway Delos C SDC0808 |
---|---|---|---|---|
Radaway Delos C SDC0808 | od 2 979 zł | 4 oferty | ||
Radaway Delos C SDC1010 | od 3 321 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →