Brodzik New Trendy Columbus B-0128
New Trendy Columbus B-0128 |
|
Brodzik wykonany z polistyrenu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy Columbus B-0128
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NEW TRENDY B-0128 Brodzik COLUMBUS 100x90x14cm WYSYŁKA PO PRZEDPŁACIE 0ZŁ | 1 137 zł |
Brodzik prostokątny 90x100 B-0128 Columbus New Trendy RABAT10WSKLEPIE | 1 137 zł |
New Trendy Columbus brodzik prostokątny na nośniku styropianowym 100x90 B- | 1 137 zł |
New Trendy Columbus Brodzik prostokątny 100x90x14 cm, biały B-0128 - odbió | 1 137 zł |
Modyfikacje New Trendy Columbus B-0128
Ceny na New Trendy Columbus B-0128 |
---|---|---|---|---|
New Trendy Columbus B-0104 | od 1 024 zł | 4 oferty | ||
New Trendy Columbus B-0128 | od 1 137 zł | 4 oferty | ||
New Trendy Columbus B-0129 | od 1 210 zł | 4 oferty | ||
New Trendy Columbus B-0105 | od 1 251 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →