Brodzik Deante Standard Plus II KTU 031B
Deante Standard Plus II KTU 031B |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Standard Plus II KTU 031B
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Brodzik półokrągły Deante Standard Plus II 90x90 biały akryl KTU031 | 589 zł |
Brodzik Deante Standard Plus II 90cm półokrągły | 649 zł |
Brodzik Deante Standard Plus II półokrągły narożny 90 cm x 90 cm (KTU 031B | 643 zł |
Brodzik półokrągły 90x90 Deante STANDARD PLUS II KTU 031B | 669 zł |
DEANTE KTU 031B Brodzik akrylowy półokrągły 90 cm | 567 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →