Kabina prysznicowa Deante Funkia KYP 80x80
Zdjęcia 4 |
Deante Funkia KYP X52K 80x8090x90 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Funkia KYP 80x80
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Kabina prysznicowa Deante Funkia 80x170 półokrągła uniwersalna czar | 1 029 zł |
Kabina półokrągła 80x185 Deante FUNKIA KYP 652K szkło szronione | 1 399 zł |
Deante Funkia 80 cm kabina półokrągła | 1 399 zł |
Kabina prysznicowa Deante Dill 80x80 KYP652K | 549 zł |
DEANTE KYP 452K Kabina prysznicowa półokrągła 80x80 cm | 1 188 zł |
pokaż 12 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości kabiny prysznicowej Deante Funkia KYP X52K:
- Paleta sprzedawana osobno
- Kolor profilu - chrom
- art. KYP 052K - kolor szkła: przeźroczysty
- art. KYP 452K - kolor szkła: grafit
- art. KYP 652K - kolor szkła: mat
Modyfikacje Deante Funkia KYP
Ceny na Deante Funkia KYP |
---|---|---|---|---|
Deante Funkia KYP 80x80 | od 549 zł | 19 oferty | ||
Deante Funkia KYP 90x90 | od 1 006 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →