Kabina prysznicowa Deante Abelia KTA 043P 90x90 kątowa
Zdjęcia 3 |
Deante Abelia KTA 043P |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Abelia KTA 043P 90x90 kątowa
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deante kabina Abelia kwadratowa szkło transparentne z powłoką 90x90 cm (KT | 2 293 zł |
Kabina kwadratowa 90x90 Deante ABELIA KTA 043P | 2 698 zł |
Deante Abelia Kabina kwadratowa 90 cm KTA 043P | 2 899 zł |
Deante Kabina prysznicowa kwadratowa 90 cm KTA043P | 2 293 zł |
Kabina prysznicowa kwadratowa Deante Abelia 90x90 cm - dodatkowo 5 RABATU | 1 803 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości kabiny prysznicowej Deante Abelia KTA 043P:
- Paleta sprzedawana osobno
- Kolor profilu - chrom
PolecamyPorównaj w tabeli →