Kabina prysznicowa Deante Funkia KYC 90x90
Zdjęcia 8 |
Deante Funkia KYC 041K 80x8090x90 |
|
Paleta jest kupowana osobno. Montaż zarówno na palecie jak i bez niej jest możliwy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Funkia KYC 90x90
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Kabina prysznicowa Deante Funkia 80x80x185 KWADRATOWA uniwersalna c | 1 029 zł |
Deante Funkia 90 cm chrom kabina kwadratowa | 1 399 zł |
Deante kabina prysznicowa Nero 90x90 (KYCN41K) | 1 189 zł |
Kabina kwadratowa 90x90 Deante FUNKIA KYC 041K | 1 399 zł |
DEANTE KYC N41K Kabina prysznicowa kwadratowa 90 cm | 1 188 zł |
pokaż 13 ofert
Modyfikacje Deante Funkia KYC
Ceny na Deante Funkia KYC |
---|---|---|---|---|
Deante Funkia KYC 80x80 | od 999 zł | 15 oferty | ||
Deante Funkia KYC 90x90 | od 869 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →