Kabina prysznicowa VidaXL Shower Cabin ESG 70x70 kątowa
Zdjęcia 11 |
VidaXL Shower Cabin ESG 70x70 150768 |
|
Paleta sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VidaXL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VidaXL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VidaXL Shower Cabin ESG 70x70 kątowa
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
vidaXL Kabina prysznicowa, ESG, 70x70x180 cm | 1 168 zł |
vidaXL Kabina prysznicowa, ESG, 70 x 70 x 180 cm | 1 200 zł |
Kabina prysznicowa, ESG, 70 x 70 x 180 cm Lumarko! | 1 850 zł |
Modyfikacje VidaXL Shower Cabin ESG
Ceny na VidaXL Shower Cabin ESG |
---|---|---|---|---|
VidaXL Shower Cabin ESG 70x70 kątowa | od 1 168 zł | 3 oferty | ||
VidaXL Shower Cabin ESG 80x70 lewa / prawa | od 1 080 zł | 2 oferty | ||
VidaXL Shower Cabin ESG 80x80 kątowa | od 1 207 zł | 4 oferty | ||
VidaXL Shower Cabin ESG 90x70 lewa / prawa | od 1 079 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →