Kabina prysznicowa Deante Abelia KTA 80x80
Zdjęcia 4 |
Deante Abelia KTA 052P |
|
Powłoka Active-Cover ułatwia spływanie wody ze szkła (odpycha cząsteczki wody z powierzchni szkła) i ogranicza tworzenie się kamienia.
Paleta jest kupowana osobno. Montaż zarówno na palecie jak i bez niej jest możliwy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Abelia KTA 80x80
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deante Abelia 80 cm czteroszybowa kabina półokrągła | 2 598 zł |
Kabina półokrągła 80x80 Deante ABELIA KTA 052P | 1 998 zł |
Deante Abelia Kabina półokrągła czteroszybowa 80 cm KTA 052P | 2 598 zł |
Deante Kabina prysznicowa półokrągła 80x80 cm - czteroszybowa KTA052P | 2 208 zł |
Kabina półokrągła czteroszybowa 80 cm Deante Abelia KTA052P - dodatkowo 5 | 2 450 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →