Kabina prysznicowa Ravak Supernova 80x80
Zdjęcia 9 |
Ravak Supernova SKCP4-80 80x8090x90 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ravak 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ravak.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ravak Supernova 80x80
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kabina prysznicowa Ravak Supernova 3114O102Z1 80x80 cm | 1 449 zł |
Ravak Supernova Kabina półokrągła 80x80x195 cm profile białe szkło przezro | 2 517 zł |
Kabina prysznicowa Ravak Supernova 3114O302Z1 80x80 cm | 1 899 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości kabiny prysznicowej Ravak Supernova SKCP4-80:
- AntiCalc - technologia ochrony szkła przed osadzaniem się kamienia (bariera hydrofobowa)
- Kolor profili - satynowy, biały
- Paleta jest kupowana osobno
Modyfikacje Ravak Supernova
Ceny na Ravak Supernova |
---|---|---|---|---|
Ravak Supernova 80x80 | od 1 449 zł | 4 oferty | ||
Ravak Supernova 90x90 | od 1 679 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →