Kabina prysznicowa Deante Kerria KTK 90x90
Zdjęcia 7 |
Deante Kerria KTK 041P |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Kerria KTK 90x90
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Kabina prysznicowa Deante Kerria Plus 90x90x200 kwadratowa chrom tr | 2 277 zł |
Kabina kwadratowa 90x90 Deante KERRIA KTK 041P | 2 999 zł |
Deante Kerria 90 cm kabina kwadratowa | 2 999 zł |
Deante Kabina Kerria kwadratowa, szkło transparentne z powłoką, profil chr | 2 540 zł |
DEANTE KTK 041P Kabina prysznicowa kwadratowa 90 cm | 2 548 zł |
pokaż 4 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości kabiny prysznicowej Deante Kerria KTK 041P:
- Paleta sprzedawana osobno
- Kolor profilu - chrom
Modyfikacje Deante Kerria KTK
Ceny na Deante Kerria KTK |
---|---|---|---|---|
Deante Kerria KTK 80x80 | od 2 099 zł | 8 oferty | ||
Deante Kerria KTK 90x90 | od 2 277 zł | 9 oferty | ||
Deante Kerria KTK 100x100 | od 2 123 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →