Kabina prysznicowa Deante Abelia KTA 042P 80x80 kątowa
Zdjęcia 3 |
Deante Abelia KTA 042P |
|
Powłoka Active-Cover ułatwia spływanie wody ze szkła (odpycha cząsteczki wody z powierzchni szkła) i ogranicza tworzenie się kamienia.
Paleta jest kupowana osobno. Montaż zarówno na palecie jak i bez niej jest możliwy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Abelia KTA 042P 80x80 kątowa
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kabina kwadratowa 80x80 Deante ABELIA KTA 042P | 2 498 zł |
Deante Abelia Kabina kwadratowa 80 cm KTA 042P | 2 699 zł |
Deante Kabina prysznicowa kwadratowa 80 cm KTA042P | 2 123 zł |
Kabina kwadratowa 80 cm Deante Abelia KTA042P - dodatkowo RABAT 5 na kod D | 2 100 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →