Kabina prysznicowa REA Hugo Double 78x78
Zdjęcia 16 |
REA Hugo Double 80x80 REA-K6600 |
|
Powłoka Easy Clean ułatwia czyszczenie szkła.
Kabinę można zamontować na palecie lub bezpośrednio na podłodze.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Hugo Double 78x78
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rea kabina hugo black 80x80 | 2 079 zł |
Kabina Prysznicowa Rea Hugo Double Black 80x80 | 2 079 zł |
Kabina Prysznicowa Rea Hugo Double Black 80X80 | 2 079 zł |
REA-K6608 Hugo Gold Brush Kabina Hugo Gold Brush 80x80x200/drzwi 80 + drzw | 1 859 zł |
Rea Kabina Prysznicowa REA Hugo Double 80x80 Złota Szczotkowana | 1 859 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje REA Hugo Double
Ceny na REA Hugo Double |
---|---|---|---|---|
REA Hugo Double 78x78 | od 1 859 zł | 11 oferty | ||
REA Hugo Double 88x88 | od 1 655 zł | 12 oferty | ||
REA Hugo Double 98x98 | od 1 959 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →