Kabina prysznicowa Deante Funkia KYP 80x80
Zdjęcia 7 |
Deante Funkia KYP 052K 80x8090x90 |
|
Paleta jest kupowana osobno. Montaż zarówno na palecie jak i bez niej jest możliwy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Funkia KYP 80x80
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Kabina prysznicowa Deante Funkia 80x80x185 półokrągła uniwersalna c | 1 029 zł |
Deante Funkia 80 cm kabina półokrągła | 1 399 zł |
Deante Kabina Funkia 80cm półokrągła szkło transparentne profil chrom (KYP | 1 141 zł |
Kabina półokrągła 80x185 Deante FUNKIA KYP 052K | 1 399 zł |
DEANTE KYP N52K Kabina prysznicowa półokrągła 80x80 cm | 1 188 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje Deante Funkia KYP
Ceny na Deante Funkia KYP |
---|---|---|---|---|
Deante Funkia KYP 80x80 | od 843 zł | 16 oferty | ||
Deante Funkia KYP 90x90 | od 820 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →