Kabina prysznicowa New Trendy New Varia 80x80
Zdjęcia 9 |
New Trendy New Varia K-0493 80x8090x90 |
|
Pokryty szkłem Active Shield (warstwa ochronna mikrocząsteczek nakładana na powierzchnię szkła. Dzięki temu krople wody łatwiej spływają, nie osadzając się na powierzchni i nie pozostawiając śladów kamienia). Magnetyczne uszczelki do drzwi.
Paleta sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Varia 80x80
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Varia 80x80 półokrągła uniwer | 1 788 zł |
NEW TRENDY K-0493 NEW TRENDY K-0493 Kabina prysznicowa NEW VARIA półokrągł | 1 734 zł |
New Trendy New Varia kabina półokrągła 80x80x165 cm przejrzysta K-0493 | D | 1 734 zł |
New Trendy New Varia Kabina półokrągła 80x80x165 cm K-0493 - odbiór osobis | 1 734 zł |
Modyfikacje New Trendy New Varia
Ceny na New Trendy New Varia |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Varia 80x80 | od 1 734 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Varia 90x90 | od 1 824 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →