Ceny na Deante Funkia KYP 90x90
Zdjęcia 4 | od 1 028 do 1 399 zł Typ: kabina prysznicowa; Wymiary (mm): 900x900x1850; Kształt profilu: ćwierć koła; Instalacja: narożna; Sposób otwierania: drzwi przesuwne; Ściany: dwuścienna; Materiał ściany: szkło; Zestaw i możliwości: Wyposażenie: Brodzik: brak; Kraj pochodzenia marki: Polska; |
80x8090x90 |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Kabina prysznicowa Deante Funkia 90x170 półokrągła uniwersalna chro | 1 079 zł |
Deante Funkia 90 cm kabina półokrągła | 1 399 zł |
Deante Kabina półokrągła Funkia 90cm szkło szronione profil chrom (KYP 651 | 1 189 zł |
Kabina półokrągła 90x185 Deante FUNKIA KYP 651K szkło szronione | 1 399 zł |
DEANTE KYP 051K Kabina prysznicowa półokrągła 90x90 cm | 1 188 zł |
Deante Funkia Kabina półokrągła 90 cm, szkło grafitowe KYP 451K | 1 399 zł |
Kabina półokrągła 90x185 Deante FUNKIA KYP 451K grafitowa | 1 028 zł |
DEANTE KYP 451K Kabina prysznicowa półokrągła 90x90 cm | 1 188 zł |
Deante Kabina prysznicowa półokrągła 90x90 cm KYP651K | 1 189 zł |
Deante Funkia Kabina prysznicowa półokrągła 90 cm, profile chrom, szkło tr | 1 189 zł |
Deante Funkia Kabina prysznicowa półokrągła 90 cm, profile chrom, szkło sz | 1 189 zł |
Deante Funkia Kabina prysznicowa półokrągła 90 cm, profile chrom, szkło gr | 1 189 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!