Ceny na Deante Funkia KYP 80x80
Zdjęcia 4 | od 549 do 1 399 zł Typ: kabina prysznicowa; Wymiary (mm): 800x800x1850; Kształt profilu: ćwierć koła; Instalacja: narożna; Sposób otwierania: drzwi przesuwne; Ściany: dwuścienna; Materiał ściany: szkło; Zestaw i możliwości: Wyposażenie: Brodzik: brak; Kraj pochodzenia marki: Polska; |
80x8090x90 |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Kabina prysznicowa Deante Funkia 80x170 półokrągła uniwersalna czar | 1 029 zł |
Deante Funkia 80 cm kabina półokrągła | 1 399 zł |
Kabina prysznicowa Deante Dill 80x80 KYP652K | 549 zł |
Kabina półokrągła 80x185 Deante FUNKIA KYP 652K szkło szronione | 977 zł |
DEANTE KYP 452K Kabina prysznicowa półokrągła 80x80 cm | 1 188 zł |
Kabina prysznicowa Deante Dill 80x80 KYP652K | 549 zł |
Deante Funkia Kabina półokrągła 80 cm, szkło grafitowe KYP 452K | 1 399 zł |
Deante Funkia 80x80 Chrom KYP652K | 869 zł |
DEANTE Kabina prysznicowa Deante Funkia 80x170 półokrągła uniwersalna chro | 1 029 zł |
Kabina półokrągła 80x80 Deante FUNKIA KYP 452K grafitowa | 1 399 zł |
DEANTE KYP 652K Kabina prysznicowa półokrągła 80x80 cm | 1 188 zł |
Deante Funkia Kabina półokrągła 80 cm, szkło szronione KYP 652K | 1 399 zł |
Deante Kabina prysznicowa półokrągła 80x80 cm KYP452K | 1 189 zł |
Deante Kabina prysznicowa półokrągła 80x80 cm KYP052K | 1 189 zł |
Deante Kabina prysznicowa półokrągła 80x80 cm KYP652K | 1 189 zł |
Kabina półokrągła Deante Funkia 80 cm, szkło transparentne - dodatkowo 5 R | 1 006 zł |
Kabina półokrągła Deante Funkia 80 cm, szkło szronione - dodatkowo RABAT 5 | 1 006 zł |
Kabina półokrągła Deante Funkia 80 cm szkło grafitowe - dodatkowo 5 RABATU | 1 006 zł |
Deante Funkia Kabina prysznicowa półokrągła 80 cm, profile chrom, szkło gr | 1 189 zł |
Deante Funkia Kabina prysznicowa półokrągła 80 cm, profile chrom, szkło sz | 1 189 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!