Kabina prysznicowa Omnires Bronx 89x89
Zdjęcia 4 |
Omnires Bronx S203090CRTR |
|
Rolki odcinające ułatwiają zdjęcie szyby z ramy w celu czyszczenia.
Paleta sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires Bronx 89x89
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Kabina prysznicowa Omnires Bronx 90x90 półokrągła uniwersalna chro | 1 247 zł |
Kabina prysznicowa półokrągła z drzwiami przesuwnymi Omnires Bronx chrom t | 1 236 zł |
OMNIRES S2030 90 CR TR kabina prysznicowa 90x185cm TR | 1 176 zł |
Kabina prysznicowa półokrągła 90x90 Bronx S2030 90 Omnires | 1 236 zł |
Omnires Bronx kabina półokrągła 90x90cm szkło przezroczyste S203090CRTR R | 1 087 zł |
Omnires Bronx Kabina półokrągła 90x90x185 cm S203090CRTR - odbiór osobisty | 1 176 zł |
Modyfikacje Omnires Bronx
Ceny na Omnires Bronx |
---|---|---|---|---|
Omnires Bronx 79x89 | od 1 228 zł | 6 oferty | ||
Omnires Bronx 79x99 | od 1 254 zł | 6 oferty | ||
Omnires Bronx 89x89 | od 1 087 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →