Змішувач Omnires Contour CT8045CR
Фото 4 |
Omnires Contour CT8045CR |
|
Корпус змішувача виготовлений із латуні класу "А". Зовнішнє покриття змішувача, виконане за технологією гальванічного покриття, міцне, стійке до подряпин та легко очищається від забруднень.
Мінімальна глибина встановлення: 5 см.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires Contour CT8045CR
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Omnires Bateria prysznicowa podtynkowa Omnires Contour chrom połysk CT8045 | 439 zł |
Bateria prysznicowa podtynkowa Omnires Contour złoty szczotkowany (GLB) CT | 655 zł |
Bateria Prysznicowa Podtynkowa Gałka Chrom Contour | 405 zł |
Bateria prysznicowa podtynkowa Omnires CONTOUR CT8045GLB złoty szczotkowan | 649 zł |
Omnires Contour Bateria prysznicowa podtynkowa chrom CT8045CR - odbiór oso | 351 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →