Змішувач Omnires Contour CT8032CR
Фото 4 |
Omnires Contour CT8032CR |
|
Корпус змішувача виготовлений із латуні класу "А". Зовнішнє покриття змішувача, виконане за технологією гальванічного покриття, міцне, стійке до подряпин та легко очищається від забруднень.
Силіконові форсунки на лійці мають виступи "Easy Clean", які дозволяють легко та швидко очистити її від вапняного нальоту рукою. Душовий шланг має подвійне сталеве обплетення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires Contour CT8032CR
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw armatura wannowa wanna słuchawka prysznicowa armatura krawędź wanny | 3 386 zł |
Omnires Bateria wannowa Omnires Contour 4-otworowa złoty szczotkowany CT80 | 3 559 zł |
Bateria wannowa stojąca Omnires Contour antracyt (AT) CT8032AT | 3 408 zł |
Bateria wannowa 4-otworowa Omnires CONTOUR CT8032CR | 2 429 zł |
Bateria wannowa 4-otworowa Omnires Contour antracyt | 2 835 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →