Змішувач Omnires Contour CT8012CR
Фото 5 |
Omnires Contour CT8012CR |
|
Корпус змішувача виготовлений із латуні класу "А". Зовнішня оболонка змішувача, виконана за технологією гальванічного покриття, міцна, стійка до подряпин та легко очищається від забруднень.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires Contour CT8012CR
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Omnires Bateria umywalkowa nablatowa Omnires Contour chrom połysk CT8012CR | 829 zł |
Bateria umywalkowa stojąca wysoka Omnires Contour złoty szczotkowany (GLB) | 1 168 zł |
Bateria umywalkowa wysoka Omnires CONTOUR CT8012AT antracyt | 1 342 zł |
Omnires Bateria umywalkowa nablatowa Omnires Contour antracyt satynowy CT8 | 1 159 zł |
Omnires Bateria umywalkowa nablatowa Omnires Contour złoty szczotkowany CT | 1 199 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →