Змішувач Omnires Contour CT8036CR
Фото 6 |
Omnires Contour CT8036CR |
|
Смеситель изготовлен из высококачественной латуни класса "А". Оснащен термостатическим картриджем с блокировкой температуры воды при 38 °C.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires Contour CT8036CR
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Omnires Bateria prysznicowa podtynkowa termostatyczna Omnires Contour chro | 1 709 zł |
Bateria wannowa termostatyczna podtynkowa Omnires Contour chrom (CR) CT803 | 1 711 zł |
Bateria termostatyczna prysznicowo-wannowa Omnires CONTOUR CT8036AT antrac | 2 726 zł |
Omnires Contour Bateria wannowo-prysznicowa podtynkowa termostatyczna chro | 1 339 zł |
Omnires Bateria prysznicowa podtynkowa termostatyczna Omnires Contour złot | 2 469 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →