Kabina prysznicowa Cersanit Arteco 80x80
Zdjęcia 3 |
Cersanit Arteco 80x80 S157-001 80x8090x90 |
|
Szkło powlekane CleanPro zapobiega osadzaniu się kamienia i brudu. Chromowane podwójne rolki, metalowy uchwyt i magnetyczne uszczelki drzwi.
Paleta jest kupowana osobno. Model Cersanit Arteco 80x80 S601-113 jest wyposażony w tackę ociekową.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Arteco 80x80
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Kabina prysznicowa Cersanit Arteco 80X80X190 półokrągła uniwersal | 1 229 zł |
CERSANIT S157-001 KABINA PRYSZNICOWA ARTECO PÓŁOKRĄGŁA 80X80X190 SZKŁO TRA | 1 109 zł |
Cersanit Arteco Kabina prysznicowa półokrągła 80x80x190 cm profile chrom s | 1 108 zł |
Modyfikacje Cersanit Arteco
Ceny na Cersanit Arteco |
---|---|---|---|---|
Cersanit Arteco 80x80 | od 1 108 zł | 3 oferty | ||
Cersanit Arteco 90x90 | od 1 175 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →