Kabina prysznicowa REA Axin 80x80
Zdjęcia 4 |
REA Axin 80x80 REA-K8778 80x8090x90 |
|
Uchwyty stalowe, profil aluminiowy. Montaż na palecie lub podłodze.
Paleta sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Axin 80x80
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rea kabina axin chrom 80x80 | 1 079 zł |
Kabina Prysznicowa Pięciokątna Chrom Axin 80 Rea | 1 359 zł |
Rea Kabina Rea AXIN Chrom 90x90 Prysznicowa | 1 129 zł |
Rea Kabina Rea AXIN Chrom 80x80 Prysznicowa | 1 079 zł |
Modyfikacje REA Axin
Ceny na REA Axin |
---|---|---|---|---|
REA Axin 80x80 | od 1 079 zł | 4 oferty | ||
REA Axin 90x90 | od 1 099 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →