Kabina prysznicowa REA Punto 80x80 kątowa
Zdjęcia 13 |
REA Punto 80x80 REA-K0863 |
|
Powłoka Active-Cover ułatwia spływanie wody ze szkła (odpycha cząsteczki wody z powierzchni szkła) i ogranicza tworzenie się kamienia.
Paleta jest kupowana osobno. Montaż zarówno na palecie, jak i bez niej jest możliwy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Punto 80x80 kątowa
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kabina prysznicowa Rea Punto 80x80 cm chrom 18374 | 799 zł |
Kabina Prysznicowa Chrom Rozsuwana 80x80 Punto Rea | 1 448 zł |
REA-K4800 Punto Black Kabina bez brodzika 800x800x1900 szkło transparent | 799 zł |
Rea Kabina prysznicowa Rea Punto 80x80 Czarna | 799 zł |
Rea Punto Black 80x80 (Reak4800) | 769 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje REA Punto
Ceny na REA Punto |
---|---|---|---|---|
REA Punto 80x80 kątowa | od 769 zł | 10 oferty | ||
REA Punto 90x90 kątowa | od 856 zł | 12 oferty | ||
REA Punto 100x80 lewa / prawa | od 799 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →