Душова кабіна New Trendy Reflexa 100x100 ліва
3 816 zł Купити! New Trendy Reflexa 100x100x200 cm kabina kwadratowa lewa przejrzyste EXK-1plytki-lazienki.plДоставка: по Польщі Поскаржитись |
New Trendy Reflexa L 100x100 EXK-1238/EXK-0007 |
|
З покриттям скла Active Shield.
Піддон купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог New Trendy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі New Trendy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації New Trendy Reflexa
Ціни на New Trendy Reflexa |
---|---|---|---|---|
New Trendy Reflexa 80x80 ліва | від 3 516 zł | 3 пропозиції | ||
New Trendy Reflexa 90x90 ліва | від 3 667 zł | 3 пропозиції | ||
New Trendy Reflexa 90x90 права | від 3 667 zł | 3 пропозиції | ||
New Trendy Reflexa 90x100 права | від 3 743 zł | 3 пропозиції | ||
New Trendy Reflexa 100x80 права | від 3 667 zł | 3 пропозиції | ||
New Trendy Reflexa 100x90 права | від 3 743 zł | 3 пропозиції | ||
New Trendy Reflexa 100x100 ліва | від 3 816 zł | 1 пропозиція | ||
New Trendy Reflexa 100x100 права | від 3 816 zł | 3 пропозиції | ||
New Trendy Reflexa 120x80 ліва | від 3 816 zł | 3 пропозиції | ||
New Trendy Reflexa 120x90 ліва | від 3 892 zł | 3 пропозиції | ||
New Trendy Reflexa 120x90 права | від 3 892 zł | 3 пропозиції | ||
New Trendy Reflexa 120x100 права | від 3 965 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →