Wanna Besco Modern 138x69.5 cm (WAM-140-MO)
Besco Modern 140x70 |
|
Dodatkowo wannę można uzupełnić o uchwyty i zagłówek
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Modern 138x69.5 cm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna do zabudowy Besco Modern 140x70 cm prostokątna biały połysk WA | 519 zł |
Wanna Do Zabudowy Modern 140x70 Besco | 605 zł |
BESCO WAM-140-MO WANNA MODERN 140 140 x 70 BESCO WAM-140-MO | 604 zł |
Wanna prostokątna 140 cm Modern Besco ✖️AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR✖️ | 604 zł |
Besco Modern 140x70 WAM140MO | 510 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Besco Modern
Ceny na Besco Modern |
---|---|---|---|---|
Besco Modern 120x70 cm | od 445 zł | 6 oferty | ||
Besco Modern 130x70 cm | od 460 zł | 6 oferty | ||
Besco Modern 138x69.5 cm | od 510 zł | 8 oferty | ||
Besco Modern 150x69.5 cm | od 529 zł | 7 oferty | ||
Besco Modern 160x69.5 cm | od 555 zł | 7 oferty | ||
Besco Modern 170x70 cm | od 660 zł | 6 oferty | ||
Besco Modern 180x80 cm | od 799 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →