Wanna Besco Modern 150x69.5 cm
Besco Modern 150x70 |
|
Dodatkowo wannę można uzupełnić o uchwyty i zagłówek
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Modern 150x69.5 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna do zabudowy Besco Modern 150x70 cm prostokątna biały połysk WA | 539 zł |
Wanna prostokątna akrylowa 150x70 Besco Modern syfon nogi | 625 zł |
Besco Modern 150x70 WAM150MO | 528 zł |
Modyfikacje Besco Modern
Ceny na Besco Modern |
---|---|---|---|---|
Besco Modern 120x70 cm | od 440 zł | 6 oferty | ||
Besco Modern 130x70 cm | od 460 zł | 6 oferty | ||
Besco Modern 138x69.5 cm | od 509 zł | 6 oferty | ||
Besco Modern 150x69.5 cm | od 528 zł | 3 oferty | ||
Besco Modern 160x69.5 cm | od 599 zł | 2 oferty | ||
Besco Modern 170x70 cm | od 659 zł | 2 oferty | ||
Besco Modern 180x80 cm | od 799 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →