Bateria wodociągowa Kludi Pure&Solid 346810575
Kludi Pure&Solid 346810575 Pure&Solidbez słuchawki prysznicowej |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kludi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kludi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kludi Pure&Solid 346810575
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KLUDI Pure&SOLID 346810575 armatura do wanny i prysznica chrom | 669 zł |
Kludi Bateria wannowa ścienna Kludi Pure&Solid chrom połysk 346810575 | 1 006 zł |
Bateria wannowa ścienna Kludi PURE&SOLID 346810575 | 560 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →