Змішувач Kludi Pure&Solid 340250575
Kludi Pure&Solid 340250575 |
|
Керамічний картрідж з обмежувачем гарячої води
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Pure&Solid 340250575
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
KLUDI Pure&SOLID 340250575 armatura umywalkowa chrom | 798 zł |
Kludi Bateria umywalkowa nablatowa Kludi Pure&Solid chrom połysk 34025 | 1 133 zł |
KLUDI 340250575 KLUDI 340250575 KLUDI PURE&SOLID Jednouchwytowa bateria um | 612 zł |
Kludi Pure&Solid Bateria umywalkowa wysoka chrom 340250575 - odbiór osobis | 642 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →