Wanna Besco Modern 180x80 cm
Besco Modern 180x80 |
|
Dodatkowo wannę można uzupełnić o uchwyty i zagłówek
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Modern 180x80 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna do zabudowy Besco Modern 180x80 cm prostokątna biały połysk WA | 799 zł |
Wanna prostokątna 180 cm Modern Besco ✖️AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR✖️ | 929 zł |
Wanna prostokątna Besco Modern 180 - DODATKOWO 5 RABATU NA KOD BESCO5 | 958 zł |
Besco Modern 180x80cm wanna prostokątna + obudowa CZARNY mat + syfon CZARN | 1 406 zł |
PMD Besco Modern Wanna prostokątna 180x80 cm biała WAM-180-MO - odbiór oso | 898 zł |
Modyfikacje Besco Modern
Ceny na Besco Modern |
---|---|---|---|---|
Besco Modern 120x70 cm | od 440 zł | 6 oferty | ||
Besco Modern 130x70 cm | od 460 zł | 6 oferty | ||
Besco Modern 138x69.5 cm | od 508 zł | 6 oferty | ||
Besco Modern 150x69.5 cm | od 527 zł | 6 oferty | ||
Besco Modern 160x69.5 cm | od 599 zł | 4 oferty | ||
Besco Modern 170x70 cm | od 659 zł | 6 oferty | ||
Besco Modern 180x80 cm | od 799 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →